TINE THING HELSETH PÅ NORSKE SCENER I HØST

TINE THING HELSETH PÅ NORSKE SCENER I HØST

Tine går inn i høsten med vind i seilene – og en fersk Spellemannspris i bagasjen. Nå venter musikalske møter og scener både hjemme og ute – fra Askøy til London og videre ut i Europa. Her finner du noen av høstens konserter på hjemmebane:

SARPSBORG – 8. OKTOBER

Tine står på scenen sammen med Forsvarets stabsmusikkorps, med et program som blant annet byr på Stig Nordhagens trompetkonsert, Piazzolla og Ravels mektige Bolero.

ASKØY – 25. OKTOBER

På KIPO Kultursal på Askøy får publikum oppleve den prisbelønte trompetisten live – i en konsert som byr på musikalske øyeblikk på høyt nivå. Allerede dagen før inviterer Tine til inspirasjonstreff og gratis masterclass for unge musikere!

HALDEN – 10. DESEMBER

Høsten, og året, rundes av i Halden, hvor Tine Thing Helseth Trio spiller på Kulturhuset. Sammen med Gunnar Flagstad og Jarle G. Storløkken byr Tine på en musikalsk kveld som beveger seg mellom klassiske toner, nordisk folkemusikk, tango og progrock.

3 norske stopp – og mye å glede seg til med Tine denne høsten!

Screenshot